Wykaz zbędnych i zużytych składników majątku ruchomego

 

Informacja o zbędnych składnikach majątku ruchomego Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Rzeszowie

Działając Stosownie do Rozporządzenia Rady Ministrów dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania niektórymi składnikami Skarbu Państwa (Dz. U. z 2017 r. poz. 729) Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie informuje o zbędnych i zużytych składnikach rzeczowych majątku ruchomego. Wykaz stanowi Załącznik nr 1 do powyższej informacji.

  1. Zgodnie z w/w Rozporządzeniem zagospodarowanie zbędnych lub zużytych składników rzeczowych majątku ruchomego WITD w Rzeszowie odbędzie się poprzez;
    nieodpłatne przekazanie lub darowiznę innej jednostce
  1. Zainteresowane jednostki proszone są o złożenie wymaganych, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 maja 2010r. w sprawie sposobu i trybu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego, w który wyposażone są jednostki budżetowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 729.), dokumentów w terminie do dnia 20 listopada 2014 r. drogą elektroniczną na skrzynkę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na podany adres do korespondencji.
  2. Informacji w sprawie udziela p. Stanisław Kozubal pod nr tel. 667 664 180 lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres do korespondencji:
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Rzeszowie
35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 21
Z dopiskiem „Zbędne i zużyte składniki majątkowe” .

Załączniki: 

1. Wykaz (do pobrania w formacie xlsx)

2. Ogłoszenie o zbędnych i zużytych składnikach majątku ruchomego (do pobrania w formacie docx)